České vysoké učení technické v Praze
VŠ práce ČVUTKnihovny ČVUT
 
 |  Vyhledávání z více polí  |  Základní vyhledávání  | 
Základní vyhledávání
Zadejte slovo nebo slovní spojení
Pole pro vyhledávání
Blízkost slov? Ne Ano
Zrušit zadání

Omezení vyhledávání na:

Jazyk: Rok od: Rok do: RRRR (Použijte ? pro pravostranné zkrácení, pokud nechcete použít rozmezí od/do.)
Typ kvalifikační práce:

Pozor Informace o bázi VŠKP

Báze vysokoškolských kvalifikačních prací ČVUT (VŠKP) zpřístupňuje záznamy o bakalářských, diplomových a disertačních pracích obhájených na ČVUT od června 2006, kdy vstoupil v platnost příkaz rektora č.6/2006 - Zveřejňování závěrečných prací na ČVUT.
Záznamy VŠKP prací obhájených na ČVUT do června 2006 jsou přístupné z bibliografické báze pouze v případě, že je práce uložena v knihovně.

Tipy pro vyhledávání:

Tip Vyhledané záznamy můžete dále nastavením omezení filtrovat podle roku obhajoby, jazyka a typu práce.

Tip Přehled všech studijních programů a oborů ČVUT je k dispozici zde.

TipNemusíte vyplňovat přesně celý název katedry, studijního programu nebo oboru, stačí vyplnit alespoň část názvu, u autora stačí vyplnit příjmení.

Tip Pokud použijete "Ano" pro "Blízkost slov?", můžete zadat slovní spojení např. osobní počítač a systém tomu bude rozumět tak, že chcete vyhledat jen takové záznamy, které mají slovo počítač VEDLE slova osobní.

TipV dotazu nezáleží na tom, zda použijete velká nebo malá písmena. Například zadáte-li počítač, systém najde počítač, Počítač i POČÍTAČ.

TipPro vyhledání můžete ve svém dotazu použít logické operátory: AND a OR. Například byste mohli zadat (srdce OR srdeční) AND chirurgie, pokud byste chtěli vyhledat všechny záznamy, které obsahují slovo srdce nebo srdeční a zároveň slovo chirurgie.

TipPoužijte znak ? pro nalezení záznamů, které obsahují části slov. Například květ? vyhledá záznamy, v nichž byla použita slova květina, květinový, květinářský atd. V jiném příkladu ?ologie umožní vyhledání záznamů, obsahujících slova antropologie, archeologie, psychologie, atd. Znak ? je také možno použít pro nalezení slov v různých pravopisech. Například pre?ident vyhledá jak záznamy se slovem president, tak prezident.

Aleph logo